Poka?? wyniki od 1 do 5 z 5

W─?tek: Nowa dyscyplina - p??ywanie

glock95
    Guest

Nowa dyscyplina - p??ywanie

Witam. Chodzi??em jako?? rok na si??owni─?, z jajem ??e tak powiem. Dieta doskonale zbilansowana, efekty by??y, mas─? budowa??em wi─?c co?? tam jej mam. Niestety, wszystko co dobre kiedy?? si─? ko??czy ma??o zarabiam i zosta??em zmuszony do porzucenia mojej diety... Za??ama??em si─? kompletnie, bo kocha??em si??owni─?. Lecz wiem doskonale, ??e bez diety nie ma co bra─? si─? za fachowe machanie ci─???arami, bo to bez sensu.

Jako tako troch─? od??y??em gdy pomy??la??em o basenie. Mas─? mam, niedu??─? ale co?? tam zbudowa??em. Teraz pytanie, czy bez diety da??bym rad─? zbudowa─? dobr─? rze??b─? na basenie? Brzuch mam troch─? zalany, fajnie by by??o go zrzuci─?. Nie chodzi mi o zbudowanie idealnej sylwetki niczym z zawod??w w kulturystyce tradycyjnej, lecz wyrze??bienie jej by wygl─?da??a w porz─?dku. Siedz─?cy tryb ??ycia i stara dieta na mas─? da o sobie zna─? pr─?dzej czy p????niej Rzecz jasna nie mam zamiaru opycha─? si─? fast-foodami, dalej mam zamiar je??─? 5 posi??k??w, unika─? jak ognia s??odyczy, z tym ??e moje jedzenie b─?dzie bardziej... domowe. Rzecz jasna, jak najzdrowsze.

Prosz─? o pomoc i pozdrawiam.

Trurl
    Guest
    Ty nie chcesz p??ywa─?, tylko rze??bi─? cia??o. Celem p??ywania nie jest rze??ba cia??a, tylko pokonanie dystansu konkretnym stylem w jak najkr??tszym czasie. Je??li p??ywanie Ci─? nie kr─?ci, to daj sobie z nim spok??j, bo spe??niasz si─? nie w wodzie, a na si??owni. I przy tym pozosta??. Je??li Ci─? nie sta─? na op??acenie si??owni, to nie sta─? Ci─? te?? b─?dzie na op??acenie basenu 5 razy w tygodniu po p????torej godziny. Taka jednostka treningowa dla p????amatora powinna mie─? obj─?to??─? 3-3,5 km. My??l─?, ??e nie o to Ci chodzi.
    W ramach treningu p??ywaka przewidziane jest te?? robienie si??y na si??owni, a celem treningu na si??owni nie jest rze??ba sylwetki, tylko nabranie si??y, kt??ra prze??o??y si─? na szybko??─? i wytrzyma??o??─? si??ow─? w wodzie.
    Ostatnio edytowane przez Trurl ; 05-14-2015 o 00:26

Maciek_TR
    Guest
    Na basenie raczej brzucha nie zgubisz, no chyba ??e rzeczywi??cie by?? codziennie odwiedza?? basen i robi?? porz─?dny trening (wtedy jest szansa na spalenie kalorii). Druga sprawa to taka ??e basen przy takiej cz─?stotliwo??ci nie wyjdzie Ci─? tanio, je??li masz jakiego?? znajomego w korporacji to za??atw sobie kart─? np: Multisport - koszt dla osoby znajomej pracownika to 150pln miesi─?cznie - a mo??esz korzysta─? z basenu, si??ki etc. Przerwa pomi─?dzy ponown─? wizyt─? na tym samym obiekcie musi wynosi─? bodaj??e 5 godzin. To moim zdaniem najta??sza opcja i wtedy mo??esz i basen i si??k─? itd. Co do brzucha, je??li jednak nie masz kasy to mo??e bieganie?

JnM40
    Guest
    Dok??adnie jesli chce sie mie─? form─?, dobry wygl─?d niekoniecznie trzeba mie─? full kasy, mo??na bieganie po??─?czy─? ze skakank─? i p??ywaniem np. Pokombinuj i nie poddawaj si─?!

Uprawnienia umieszczania post??w

• Nie mo??esz zak??ada─? nowych temat??w
  • Nie mo??esz pisa─? wiadomo??ci
  • Nie mo??esz dodawa─? za??─?cznik??w
  • Nie mo??esz edytowa─? swoich post??w
  •  
O nas
W??a??cicielem forum jest Spartan Media
telefon: +48 695 94 95 95
email: biuro@iplywamy.pl
strona g????wna
www.iplywamy.pl