Witam. Chodzi??em jako?? rok na si??owni─?, z jajem ??e tak powiem. Dieta doskonale zbilansowana, efekty by??y, mas─? budowa??em wi─?c co?? tam jej mam. Niestety, wszystko co dobre kiedy?? si─? ko??czy ma??o zarabiam i zosta??em zmuszony do porzucenia mojej diety... Za??ama??em si─? kompletnie, bo kocha??em si??owni─?. Lecz wiem doskonale, ??e bez diety nie ma co bra─? si─? za fachowe machanie ci─???arami, bo to bez sensu.

Jako tako troch─? od??y??em gdy pomy??la??em o basenie. Mas─? mam, niedu??─? ale co?? tam zbudowa??em. Teraz pytanie, czy bez diety da??bym rad─? zbudowa─? dobr─? rze??b─? na basenie? Brzuch mam troch─? zalany, fajnie by by??o go zrzuci─?. Nie chodzi mi o zbudowanie idealnej sylwetki niczym z zawod??w w kulturystyce tradycyjnej, lecz wyrze??bienie jej by wygl─?da??a w porz─?dku. Siedz─?cy tryb ??ycia i stara dieta na mas─? da o sobie zna─? pr─?dzej czy p????niej Rzecz jasna nie mam zamiaru opycha─? si─? fast-foodami, dalej mam zamiar je??─? 5 posi??k??w, unika─? jak ognia s??odyczy, z tym ??e moje jedzenie b─?dzie bardziej... domowe. Rzecz jasna, jak najzdrowsze.

Prosz─? o pomoc i pozdrawiam.