Poka?? wyniki od 1 do 3 z 3

W─?tek: P??etwy treningowe

Spido
    Guest

P??etwy treningowe

Witam.

Na wst─?pie zaznacz─?, i?? jestem samoukiem i w p??ywanie bawi─? si─? od niedawna(czyt. +/- 3 miesi─?ce). Ze wzgl─?du na mo??liwo??ci finansowe, moje jedyne ??r??d??o instrukta??owe to internet, w kt??rym wyczyta??em, ??e bardzo dobrym rozwi─?zaniem do nauki,poprawy czy te?? treningu pracy n??g w p??ywaniu kraulem, czy te?? ─?wiczenia ruch??w delfinowych jest p??ywanie w kr??tkich p??etwach. Postanowi??em wi─?c sobie takie cudo kupi─?.

I tu kieruj─? pytanie do posiadaczy takiego sprz─?tu: Jakiej firmy p??etwy polecacie? Jaki?? konkretny model?

Pozdrawiam

nikita
    Guest
    Post do??─? stary, ale je??li jeszcze potrzebujesz porady, to ja polecam p??etwy speedo. Je??li jeste?? pocz─?tkuj─?cy, to kup sobie p??etwy mi─?kkie. Na pocz─?tek b─?d─? dobre, ??eby oswoi─? si─? z plywaniem w tym sprz─?cie a nie przeci─???y─? mi─???ni. Z czasem mo??esz zamieni─? je na twarde, w takich trening jest bardziej efektywny. Ja mam takie, kupi??am speedo, bo jako?? produkty tej firmy akurat najbardziej mi podchodz─?. Moje kupi??am na stronie speedo, kosztowa??y ok. 100 PLN, ale mi─?kkie b─?d─? ta??sze. Poza tym cena si─? amortyzuje, bo u??ywam je ju?? dwa lata i ci─?gle s─? bez zarzutu. Oczywi??cie musisz pami─?ta─?, ??e zanim za??o??ysz p??etwy, musisz by─? dobrze rozgrzany. Nie zak??adaj ich zaraz na pocz─?tku treningu.

Korneliusz Jab??o??ski
    Guest
    M??wicie o p??etwach dla daivinga?

Tagi dla tego w─?tku

Uprawnienia umieszczania post??w

• Nie mo??esz zak??ada─? nowych temat??w
  • Nie mo??esz pisa─? wiadomo??ci
  • Nie mo??esz dodawa─? za??─?cznik??w
  • Nie mo??esz edytowa─? swoich post??w
  •  
O nas
W??a??cicielem forum jest Spartan Media