Poka?? wyniki od 1 do 7 z 7

W─?tek: Od kiedy z niemowlakiem na basen?

Maja1979
    Guest

Od kiedy z niemowlakiem na basen?

W jakim wieku mo??na zabra─? niemowlaka na basen? Moja c??ra ma aktualnie 4 miesi─?ce.. Czy s─? jakie?? przeciwskazania? Ma kto?? jakie?? do??wiadczenie w tym temacie?

Barborka
    Guest
    Generalnie nie ma przeciwskaza??, ale trzeba sprawdzi─? czy dziecko nie ma uczulenia na chlor. Warto poszuka─? basenu z wod─? ozonowan─? (cho─? i ta zawiera troch─? chloru). Oczywi??cie nie ka??demu dziecku b─?dzie si─? podoba??o, wi─?c trzeba si─? wybra─? na basen i zobaczy─?. Cz─?sto na basenach s─? prowadzone zorganizowane zaj─?cia dla niemowlak??w z rodzicami, trzeba si─? zorientowa─? w swojej okolicy. No i na basen trzeba dziecko ubra─? w specjalnego pampersa.

kama.grzybowska
    Guest
    a ja si─? ba??abym dziecko zabra─? na basen do chlorowanej wodyÔ?? podobno strasznie wysusza sk??r─?Ô??

Luizzka
    Guest
    Ja ze swoj─? Jol─? chodz─? regularnie na zaj─?cia oko??o roku. Zacz─???y??my pod koniec trzeciego miesi─?ca. Zapyta??am naszego lekarza czy nie widzi przeciwskaza?? i ju??.

Koliberek365
    Guest
    Poleca kto?? jak─??? szko??─? w Poznaniu? Dawno nie by??am na ??adnym basenie i szczerze si─? nie orientuj─? jak to wygl─?da teraz. Kt??ry basen b─?dzie mia?? najmniej chlorowan─? wod─??

kakami
    Guest
    Nie ma co si─? chlorem przejmowa─?, bo nawet ozonowana j─? posiada...

kama.grzybowska
    Guest
    no niby tak ale zawsze lepiej poszuka─? takiego co chocia?? cz─???ciowo jest pozbawiony chemii - cho─?, ma??o takich miejsc jeszcze...

Uprawnienia umieszczania post??w

• Nie mo??esz zak??ada─? nowych temat??w
  • Nie mo??esz pisa─? wiadomo??ci
  • Nie mo??esz dodawa─? za??─?cznik??w
  • Nie mo??esz edytowa─? swoich post??w
  •  
O nas
W??a??cicielem forum jest Spartan Media
telefon: +48 695 94 95 95
email: biuro@iplywamy.pl
strona g????wna
www.iplywamy.pl