Poka?? wyniki od 1 do 7 z 7

W─?tek: jak cz─?sto chodzicie na basen?

Radzius
    Guest

jak cz─?sto chodzicie na basen?

ja staram si─? 3x w tygodniu minimum...

Maciek_TR
    Guest
    w wakacje to rzadziej ale normalnie w ci─?gu roku to jestem na basenie 4-5 razy w tygodniu

kubus
    Guest
    Ja zacz─???em p??ywa─? od jakiego?? roku, bo kr─?gos??up zacz─??? mi dokucza─? i tak si─? troch─? wci─?gn─???em w temat Dwa razy w tygodniu staram si─? by─? na basenie.

rozmawia??em z ortoped─? - odradza?? "??abk─?" - kraul i grzbiet, rozmawia??em z rehabilitantk─? - powiedzia??a ??e jak kryt─? i tylko co jaki?? czas to mo??na
    generalnie ??aba zw??aszcza "rozgl─?daczka" (haha) czyli z g??ow─? na wierzchu zdecydowanie jest gorsza dla kr─?gos??upa.

Patysia1981
    Guest
    ja potrafi─? by─? i z 5x w tygodniu - lubi─? raczej ranne godziny chocia?? czasem bardzo ci─???ko wsta─?, ale za to nie musz─? si─? przeciska─? po po??udniu pomi─?dzy "niedzielnymi" p??ywakami, kt??rzy przychodz─? pomoczy─? ty??ki tylko. Rano inna bajka, przychodz─? Ci co naprawd─? chc─? pop??ywa─?. A w ci─?gu dnia to wiadomo - u mnie akurat praca wi─?c nie mog─? wyskoczy─? w ??rodku dnia na basen czasem chodz─? te?? w weekendy ale te?? cz─?sto robi si─? z basenu aquapark wi─?c w zale??no??ci od weny staram si─? wybiera─? albo wcze??niejsz─? godzin─? albo por─? obiadow─? bo akurat wtedy jako?? si─? lu??niej robi.

Janek
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez kubus Zobacz posta
    Ja zacz─???em p??ywa─? od jakiego?? roku, bo kr─?gos??up zacz─??? mi dokucza─? i tak si─? troch─? wci─?gn─???em w temat Dwa razy w tygodniu staram si─? by─? na basenie.
    Najlepiej jest dla zdrowia p??ywa─?, wszystkimi stylami o ile s─? poprawne. Ale je??li w ??abce zadzierasz g??ow─? do g??ry (powinna by─? ca??y czas w linii prostej z kr─?gos??upem to nie p??ywaj ni─? wi─?cej ni?? kilka basen??w na godzin─?).
    Dla korekcji kr─?gos??upa najlepiej p??ywa─? grzbietem i glajchem.

A na basenie ??rednio bywam 2-3 razy w tygodniu, najcz─???ciej wieczorem lub wcze??nie rano, cho─? zdarzaj─? mi si─? okresy gdy jestem codziennie.

kubus
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Janek Zobacz posta
    Najlepiej jest dla zdrowia p??ywa─?, wszystkimi stylami o ile s─? poprawne. Ale je??li w ??abce zadzierasz g??ow─? do g??ry (powinna by─? ca??y czas w linii prostej z kr─?gos??upem to nie p??ywaj ni─? wi─?cej ni?? kilka basen??w na godzin─?).
    Dla korekcji kr─?gos??upa najlepiej p??ywa─? grzbietem i glajchem.
    No ja tylko grzbiet

Uprawnienia umieszczania post??w

• Nie mo??esz zak??ada─? nowych temat??w
  • Nie mo??esz pisa─? wiadomo??ci
  • Nie mo??esz dodawa─? za??─?cznik??w
  • Nie mo??esz edytowa─? swoich post??w
  •  
O nas
W??a??cicielem forum jest Spartan Media
telefon: +48 695 94 95 95
email: biuro@iplywamy.pl
strona g????wna