Poka?? wyniki od 1 do 4 z 4

W─?tek: P??ywanie a chrypka

Ry??
    Guest

P??ywanie a chrypka

Po p??ywaniu np. ok. 1 godz mam chrypk─?, kt??ra utrzymuje si─? ok. 2 dni. Czy macie podobny problem? Czy wiecie jak zapobiega─? takiej chrypce?

Ja bym obstawia?? jak─??? reakcj─? alergiczn─? na chlor... spr??buj na innym basenie, mo??e ??aduj─? mniej chemii (najlepiej z wod─? ozonowan─? lub solankow─?).. jak to nie pomo??e to wizyta u lekarza pewnie wymagana. Mi dla odmiany po basenie ci─?gle z nosa leci przez wiecz??r i przechodzi nast─?pnego dnia.

kajka
    Guest
    pono─? na chrypk─? pomaga siemi─? lniane (lub len mielony), mo??na te?? w aptece kupi─? jakie?? zi????ka typu sza??wia/rumianek

Ry??
    Guest
    Dzi─?kuj─? za odpowiedzi i chc─? rozwin─?─? m??j problem (przypadek). Ot???? po wyci─?ciu migda??k??w w 2 kl szk. podst. straci??em ochron─? srtun g??osowych przed zimnym powietrzem co spowodowa??o cz─?ste ich nadwyr─???anie. Dodatkowo zauwa??y??em, ??e k─?piel w jeziorze w lecie r??wnie?? odbija si─? chrypk─? - mo??e poprzez og??lne wych??odzenie organizmu a mo??e lokalne samego gard??a? Gdy p??ywam na krytym basenie (28 st. C) 1 godz. rano to nie odczuwam zimna ale wieczorem jest ju?? chrypka i os??abiony g??os i utrzymuje si─? to przez 1 lub 2 dni. Z tego wzgl─?du chodz─? na basen nie cz─???ciej ni?? 2 razy w tygodniu. Jak s─?dzicie Ô?? czy ma sens zakup stroju (kombinezonu) p??ywackiego zakrywaj─?cego r??wnie?? szyj─? i g??ow─?? A jak tak to jaki model sugerujecie? Czy kto?? z was musia?? ju?? rozwi─?za─? taki lub podobny problem i odni??s?? sukces?

Uprawnienia umieszczania post??w

• Nie mo??esz zak??ada─? nowych temat??w
  • Nie mo??esz pisa─? wiadomo??ci
  • Nie mo??esz dodawa─? za??─?cznik??w
  • Nie mo??esz edytowa─? swoich post??w
  •  
O nas
W??a??cicielem forum jest Spartan Media
telefon: +48 695 94 95 95
email: biuro@iplywamy.pl
strona g????wna
www.iplywamy.pl